Складно підвести людину до розуміння якогось явища, коли її платня залежить від нерозуміння цього явища.
Ептон Білл Сінклер, американський письменник, журналіст

XVI Міжнародний фотоконкурс газети «День»

МЕТА КОНКУРСУ

Добір кращих світлин української фотожурналістики й авторів-аматорів для популяризації на шпальтах газети «День»,  у виставкових залах України та за кордоном, у мережі Інтернет, стимулювання професійного і творчого зростання учасників конкурсу

НОМІНАЦІЇ

- Події

- Особистість

- Життя, як воно є

- Український світ

- Світ очима дітей (до 18 років)

- Будуємо нову країну разом! (За підтримки ПРООН в Україні)

    - Світ, зручний для кожного (доступність, універсальний дизайн, безбар'єрне середовище)

    - Сталий розвиток: як збалансувати економічне зростання, соціальну рівність і захист навколишнього середовища?

    - Цілі розвитку тисячоліття

 

* Зарахування фотографій до певної категорії здійснює журі конкурсу.

УМОВИ КОНКУРСУ

До участі у фотоконкурсі запрошуємо професійних фотографів, фотожурналістів, аматорів, дітей до 18 років.

Приймаємо чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості розміром 30х40 см, максимальна кількість від одного учасника — 10 робіт.

УВАГА! Прийом робіт продовжено до 28 вересня 2014 р.

До знімків потрібно додати:

 Контактні дані учасника: П.І.Б., адреса, телефон, e-mail (для дітей — батьків).

 Електронний варіант фотороботи, записаний на цифровий інформаційний носій (CD або DVD) у форматі JPEG.

 Копії паспорта (першу, другу, третю, четверту сторінки та сторінку, на якій зазначено місце реєстрації) та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

В окремих випадках:

 Дозвіл і контактна інформація батьків дитини віком до 18 років, що зображена на фото, — на демонстрацію цього фото (приклад дозволу додаємо).

 Дозвіл і контактна інформація батьків автора фото — дитини віком до 14 років — на участь у конкурсі та демонстрацію фото (приклад дозволу додаємо).

Зразки дозволів редакція надаватиме за запитом.

Участь у конкурсі — безкоштовна!!!

Роботи конкурсантів, які не дотрималися зазначених вище вимог і переліку документів, журі конкурсу не розглядатиме.

Учасники фотоконкурсу своєю участю підтверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, мають авторські права на роботи, які беруть участь у фотоконкурсі, не передавали авторських прав іншим особам, крім організаторів конкурсу, та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

У разі виявлення неправдивості наведеної вище інформації про авторські права та недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язані взяти вирішення всіх претенезій на себе і відшкодувати організаторам усі можливі збитки, зокрема — втрачену вигоду.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуватимуть і не повертатимуть.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне долучення їхніх імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів для популяризації фотоконкурсу.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.

Журі конкурсу має право визначати переможців, встановлювати їм нагороди, премії, зокрема й моральне заохочення шляхом публікації фотографій у газеті «День» та в її інтернет-версії із зазначенням авторства та виплатою гонорару згідно з редакційними розцінками, а також використовувати світлини іншим чином, як зазначено в умовах фотоконкурсу.

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації проекту та в інших акціях газети «День» із зазначенням авторства.

Обов’язкова умова отримання призів — особиста присутність переможців на урочистій церемонії нагородження в жовтні 2014 р.

Переможці та призери фотоконкурсу мають самостійно сплатити обов’язкові податки та збори згідно з чинним законодавством України; відповідають за достовірність наданої ними інформації та документів для нарахування податків та зборів.

Заміна призів грошовим еквівалентом неможлива.

Прийняття умов фотоконкурсу накладає на учасника певні обов’язки й регламентує дії учасника у фотоконкурсі. Умови фотоконкурсу є змішаним публічним договором, який містить елементи договору про участь у конкурсі, авторського договору про передачу прав на використання об'єкта авторського права.

ЧЕКАЄМО РОБОТИ ЗА АДРЕСОЮ.

Україна, 03115, м. Київ, пр-т Перемоги, 121Д. Із поміткою: Фотоконкурс «День-2014»

Також Ви можете заповнити форму нижче і надіслати своє фото онлайн.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПАРТНЕРСТВА

(044) 303­96­21 (marketing.theday@gmail.com).