Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Браслет «Сестра моя, Софія…» з літерою Аз

Ціна 1,300 грн
1
Матеріал ланцюжка:  шкіра
Матеріал підвіски:  срібло, емаль
Розмір:  55, 60 см
Особливості:  можна носити як браслет та як підвіску

 

У цьому році «День» вирішив вас приємно здивувати. Вперше Анна Гаврилюк розробила не тільки обкладинку нашої новинки «Сестра моя, Софія…», а й створила дизайн арт-супроводу проекту - лімітованої колекції браслетів, яку виготовляє Ювелірний Дім ZARINA. Вишуканий шкіряний ланцюжок і срібна підвіска з літерою Аз - не тільки елегантний аксесуар, це перш за все символ, за яким можна «впізнати своїх». Так написла Лариса Івшина, головний редактор газети «День», на своїй сторінці у Facebook.

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

Поспішайте стати щасливим володарем ексклюзивної ювелірної прекраси!
 

 

1,300 грн
0
0
0
0