Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

«ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ», закладинка та м’який, «оксамитовий» футляр

Ціна 950 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2019
Обкладинка: 
тверда
Як уже могли припустити читачі, цього року наш новий, сподіваємося, також бестселер «День вдячності» так само матиме витончені аксесуари. Це — особлива закладинка та м’який, «оксамитовий» футляр. Езоп казав, що вдячність — це ознака благородства душі, тож саме така, шляхетна естетика втілена в дизайні обкладинки та арт-супроводу до новинки «Дня» 2019 року.
 
Як розповіла художниця Анна ГАВРИЛЮК, котра вчергове майстерно втілила задум Лариси Івшиної, «відправною метафорою для обкладинки нової книги став молитовник. З тих, що оздоблювалися вручну і були дуже особливими та глибоко особистими речами».
 
«Вдячність, але без зайвого пафосу, на мою думку, є ознакою внутрішньої культури, — продовжує Анна. — Тож другою метафорою, яка вплелася у мотив, стали дві квітки — символ взаємодопомоги, рівності, вдячності за простягнуту дружню руку. Цей мотив продовжується і на чохлі з закладинкою, які стали органічним продовженням концепції та й загального підходу «Дня» до естетики — нічого випадкового, нічого зайвого. Кожна наша книга — не лише зміст, а й об’єкт для колекціонування. Тож і супровід має бути відповідним».
 
«Фіолетовий колір теж не випадковий. Це колір, що символізує в багатьох культурах мудрість та цілительство. Як на мене, зцілення в широкому сенсі цього слова — це саме те, для чого створена наша книга», — переконана художниця.
 
Уже зовсім незабаром ви зможете сам оцінити нову естетику «Дня». 
 
950 грн
0
0
0
0