В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Календар на 2020 рік

Ціна 80 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2019
Формат: 
10х14,5 см
Вага: 
100 гр.

Із «Днем» – святково!

Традиційно теплий та інноваційно-пізнавальний календар на 2020 рік – уже в редакції!

Читачі та друзі «Дня» наприкінці кожного року з нетерпінням чекають не тільки святкового номера газети, а й особливих сувенірів від нашої креативної команди. І недарма! Адже редакція просуває ідею «нової естетики» у всьому. От і на високосний 2020-й ми підготували для вас традиційно яскравий і добрий та водночас і дуже сучасний календар.

Кожен, хто його придбає, отримає насолоду не лише від незмінно витончених чудових малюнків Анни Гаврилюк, а й від їхнього «контексту». Кожен малюнок місяця присвячений певному святу чи даті, далеко не обов’язково офіційному і широковідомому, як-от Дню сусідів, Дню захисту дитинчати гренландського тюленя чи Дню Августи Ади Кінг, графині Лавлейс, який відзначають математики та програмісти... Ви не просто дізнаєтеся про існування таких цікавих і важливих днів, що справді варті бути позначеними в календарі. А ще й на додачу – зможете отримати про них повнішу інформацію, скориставшись смартфоном: на кожній сторінці є QR-код, який спрямує вас до відповідного матеріалу Анни Гаврилюк у «Дні». І як завжди – «казкова» обкладинка, де біля ялинки зібралися друзі «Дня» на чолі… цього разу з симпатичним білим пацючком, котрий є символом прийдешнього року за китайським календарем.

Корисно, красиво і пізнавально! Як і завжди – з «Днем»!

Поспішайте замовити такий чудовий аксесуар для себе або ж приємний подарунок для ваших близьких на цій сторінці або ж телефонуйте у відділ реалізації (044) 303 96 23 чи приходьте безпосередньо в редакцію: м. Київ, проспект Перемоги, 121д, каб. 4.5 (відділ реалізації).

80 грн
0
0
0
0