Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

Подарунковий набір "Корона або спадщина Королівства Руського" + Скринька скарбів "Дня"

450
Ціна 300 грн
1

"Корона або спадщина Королівства Руського" 

Книга «Корона, або Спадщина Королівства Руського» – це звернення до минулого з позиції сучасності. Це – матеріал для творення проекту майбутнього. Це – нагода для кожного громадянина усвідомити, що його участь в житті держави не обмежується лише виборами. Наша книга в найширшому історичному контексті розкриває проблему відповідальності еліти та народу. 
 
Ваші стереотипи будуть зруйновані! Ви відчуєте свіжість і новизну нашої спільної історії. 

Скринька скарбів "Дня"

Сьогодні українцям потрібні прості приводи для радості – щоб легше долати виклики, з якими вони щодня стикаються. І ми хочемо, щоб ця скринька стала таким джерелом радості. Сподіваємося, нам вдасться досягнути мети, адже зміст нашого дарунку надзвичайний! Насамперед, йдеться про 100 листівок: 30 кращих світлин нашого фотоконкурсу, 25 карикатур Анатолія Казанського і п’ять – Віктора Богорада, 15 кращих малюнків «Дня» і 15 – присвячених «Маршруту №1» нашої художниці Анни Гаврилюк, а ще – десять знакових перших шпальт газети.

Додайте до цього «королівський» олівець (з власне короною та побажанням від Лариси Івшиної), мольберт і… насіння чорнобривців з села Нагуєвичі. Останній компонент нашої скриньки має особливий зміст: насіння зібране в музеї-садибі Івана Франка 2016-го року, коли Україна відзначає 160-річчя Каменяра. На мішечку з насінням напис: «Посіємо – зійде…!» - під таким гаслом ми працюємо.

300 грн
0
0
0
0