Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Маршрут №1. Випуск 17. «Гайда кататися!»

Ціна 20 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2014
Кількість сторінок: 
40
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Новий випуск «Маршрут №1» про зимові види спорту та їх особливу атмосферу — купуйте з 7 лютого у місцях продажу преси або замовляйте на сайті «Дня»

Молодь швидко зводить футбольні ворота з потенційних дрів чи збирає, як конструктор, стіл для тенісу з випадкових дощок... Тут грають в імпровізовані шахи та кидаються сніжками, роблять зарядку та бігають наввипередки, щоб зігрітися. Нинішній Євромайдан — це імпровізована спортивна арена. І від Сочі, де 7 лютого стартує Олімпіада, зимові ігри на Майдані виграшно різняться тим, що тут спорт — в його первозданному вигляді. 

«...У світі мого дитинства було більше спорту, ніж зараз, тепер спорт для дітей стає розкішшю... Через пострадянську трансформацію суспільство ще не відійшло від своєї травми, й багато що досі спотворено — простір навколо виснажений і висушений. Тому нам необхідно навчитися облаштуванню нашого світу! Адже коли ти виходиш зі свого будинку й бачиш олюднений простір навколо; бачиш, що весь сервіс пронизаний добротою до людей; якщо на перших поверхах міських будинків продають свіжі булки та гаряче молоко, — там обов’язково поряд має бути ковзанка. І щоб діти й дорослі каталися на ковзанах! А всюди, де є сніг, має звучати висока музика !..» — пише у своїй традиційній колонці головний редактор «Дня» Лариса Івшина.

У новому «Маршруті №1» читайте про те, які книжки українські чемпіони читають напередодні змагань, поради для сноубордистів-початківців від відомої української спортсменки Аннамарі Чундак та секрети спортивного успіху від біатлоністок Віти та Валентини Семиренко. Ми підготували для вас перелік найкращих ковзанок світу і багато чого ще...

«Маршрут №1. Гайда кататися!» купуйте з 7 лютого у місцях продажу преси або замовляйте на цій сторінці.


Пані Анна, директор магазину «Час чаю»:

«Починаючи нашу співпрацю з вами, ми не очікували потрапити в епіцентр спортивних подій. Вдале поєднання цікавих матеріалів – про наших спортсменів, Олімпійські ігри та світ чаю. Також, хочу відзначити верстку і кольорову гамму, що передає атмосферу домашнього затишку й тепла статті «Пульс землі у чашці чаю» - дивлячись на розворот, я навіть відчув аромат липового чаю.

Бажаємо вам успіхів та процвітання!»

Олексій Повторейко, шеф-кухар ресторану Whisky Corner:

«Чудовий журнал! У «Маршруті №1» багато цікавої та корисної інформації. Цей номер про Олімпійські ігри достойний особливої уваги – можна дізнатися про участь української збірної у всіх попередніх зимових Олімпіадах, про тренерів та маловідомі види спорту. Звичайно ж, дуже цікавим є матеріал у рубриці «Кулінарний гід». Я завжди з цікавістю читаю її, особливо новини про колег, з якими знайомий особисто. Дуже подобається підхід до підготовки матеріалів – просто й лаконічно, але з душею. Бажаю успіхів! Сподіваюсь на подальшу співпрацю.»

Аліса Алтинсой, PR-менеджер ресторану Piano, в готелі Alfavito:

«Ми вперше беремо участь у вашому проекті. Всі попередні номери сподобалися різноплановістю тем. Це дуже відрізняється від звичного формату глянцю. Цього разу ми стартуємо зі «Смачної карти». Ми запропонуємо «Маршрут №1» відвідувачам лоббі-бару – буде, що почитати за чашкою ранішньої кави.»

Ірина Костянтинова, PR-менеджер мережі салонів та бутиків KAMANA:

«Цього разу публікація про відомі бренди, що представлені у нашій мережі, стосувалася чоловіків. Сподобалося, як розгорнуто ви представили лінію продукції – від ароматів до косметики – не втратили жодного нюансу! Сподіваємося, що це допоможе читачам «Маршруту №1» зробити правильний вибір.

Загалом, номер вийшов яскравим та по-зимовому свіжим! Наші салони в Одесі, Донецьку, Дніпропетровську – вже чекають на «Маршрут №1».»

Наталія Федотова, маркетинг-директор бутика BOGNER:

«Було несподіванкою отримати від вас пропозицію про співпрацю з вашим виданням! Наше керівництво дуже скрупульозно відбирає друковані видання. Головним аргументом стало ваше позиціонування, як першого вітчизняного глянцю українською мовою! А макет, ми підбирали спеціально до теми вашого номеру – зимові види спорту. Бажаємо успіхів у подальшому розвитку проекту та плідної співпраці.»

20 грн
Каталог: 
0
0
0
0