Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Маршрут №1. Випуск 27. «Різдвяні Карпати»

Ціна 0 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2014
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Не має в наявності

Різдво у Карпатах: подвійна порція магії

У святковому «Маршруті №1» креативна команда «Дня» продовжує взятий курс на посилення «внутрішньої української інтеграції»

Тобто, на глибше пізнання місць, міст і регіонів нашої країни, кожен з яких є унікальним і може поділитися з  іншими своїм «культурним скарбом». Ми вже досліджувати Суми, Миколаїв, Одесу, Волинь з неочікуваних і цікавих ракурсів, і отримали численні позитивні відгуки від їхніх мешканців. Але це лише початок. У свіжому глянці — у фокусі Карпати, а якщо точніше — Різдво у Карпатах. Подвійна порція магії.

«Мені здається, у кожному регіоні можна відсвяткувати Різдво, попутно більше дізнавшись про цю місцевість. Але поки свої традиції Різдва не «наросли», де традиція була придушена і почасти зруйнована радянською владою, хочеться бути там, де збереглися ці автентичні зразки, варті наслідування, і де збереглися великі поклади енергії, яка зараз дуже потрібна нашому суспільству. Для мене Карпати — це містичний світ, — пише у своїй традиційній вступній колонці головний редактор «Дня» Лариса Івшина. — Очевидно, що Карпати — це не лише туризм, не лише лижі. Хоча все це має додаватися з любов’ю до цього краю. Не заздрити Словаччині чи Швейцарії, а просто посеред такої чудової природи творити свій світ. А Різдво для цього — прекрасна нагода. Я з великою радістю відчуваю це повернення українців до Різдва».

Про Карпати можна говорити багато. Тож у різдвяному «Маршруті» команда «Дня» підготувала найцікавіше. Тут ви знайдете інтерв’ю з Мар’яною Садовською — про бажання доторкнутися до джерела традиції, і  з Антоном-Святославом Ґріном — головним героєм стрічки Олеся Саніна «Поводир». Хлопчик, який мешкає з родиною в Детройті (США) розповідає про українську родину, зйомки у фільмі та українське Різдво. Також у свіжому глянці автори «Дня» підготували  неймовірну історію астрономічної обсерваторії «Білий слон», «склали» туристичний рюкзак любителям зимових походів у гори, розшукали особливі рецепти місцевих страв, зробили добірку найгучніших колекцій з карпатськими мотивами від світових дизайнерів та ТОП-5 різдвяно-новорічних книг.

Також на сторінках «Маршруту» читайте історії про «свої Карпати»  від письменника Тараса Прохаська, співачки Руслани Лижичко, послів різних країн в Україні та їхніх дружин. І, звичайно — традиційна інфографіка. Цього разу на тему «Зроблено у Карпатах». 

І це далеко не все, що очікує вас на сторінках нового «Маршруту №1». Запитуйте 27-й випуск глянцевого щомісячного додатку «Дня» «Маршрут №1. Різдво у Карпатах» у кіосках преси вже 26 грудня або замовляйте на сайті «Дня».

Відгуки партнерів про «Маршрут №1. Різдво у Карпатах»

Ірина Бєлікова, PR-директор бутик-готелю «Возвиженський»:

«На завершення року, що минає, дуже приємно отримати яскравий, святковий номер «Маршруту №1». Як завжди, дуже «смачна» обкладинка – хочеться відразу роздивитися всі найдрібніші деталі. Дуже зимова тема – Карпати, а ваша редакція зробила такі цікаві акценти: як одягнутися, що взяти з собою в гори та багато іншої корисної інформації. Окремо дякую за новорічні подарунки від газети «День». Сподіваємося, що наступний рік принесе нам мир, а з ним і нові творчі плани. Завжди залюбки підтримаємо будь-який з ваших проектів! З прийдешніми святами!»

Максим Миронюк, PR-менеджер ТК «Буковель»:

«Сучасний тематичний випуск «Різдвяні Карпати» буде прикрашати наш головний офіс в Буковелі. Раджу всім, хто відпочиває у нашому комплексі звернути увагу на яскравий, чудово ілюстрований журнал «Маршрут №1», який вже не перший раз є нашим гостем! Думаю, українцям буде приємно почитати рідною мовою, а гостям – показати, що нам є чим пишатися у такій гарній формі. У нас є Wi-Fi у вільному доступі – можна подивитися на сайті газети «День» на неймовірну ожившу заставку з обкладинки журналу! 

Що хочеться побажати: побільше таких пам’ятних проектів! І до зустрічі в Карпатах!»

Олена Гончарова, магазин туристичного спорядження «Мандри»:

«Пропозиція щодо співпраці з журналом «Маршрут №1» для нас була досить несподіваною, але ми погодились відразу. Адже вважаємо, що  сьогодні необхідно підтримувати українські видання, тим паче глянці. Номер вийшов різноплановий – у ньому можна прочитати про різні Карпати, що особливо сподобалось. Дуже добре, що знайшлось місце і для спортивних Карпат, тобто місце і для нашого магазину. У новому році продовжуйте дивувати читачів своїми новими журналами. Натхнення Вам!»

Олена Должениця, мистецька книгарня «НЕБО»:

«Від усього серця дякуємо вам за подарунки! Дуже приємно! Журнал дуже гарний і корисний вийшов, ви майстри своєї справи: суттєво наблизили свято! Ви світлі та позитивні! Успіхів!»

Тетяна Олійник, керівник PR-відділу компанії Global Spirits:

«Новорічний випуск «Маршруту №1» став для нас справжнім подарунком! Ми були раді підтримати такий цікавий проект, який став не лише візитною карткою Карпат, але й підтримкою національних інтересів України.

Зимова казка: з засніженими вершинами, лижними трасами, традиціями святкування Різдва, майстерністю українських дизайнерів, цікавими фактами з історії нашої країни – справжній сюрприз для поціновувачів якісного продукту. Сподіваємося, що новий рік принесе всім нам мир та нові спільні проекти!»

0 грн
Каталог: 
0
0
0
0