Найбільша честь, яку може зробити людині історія, - це нагородити її званням миротворця.
Річард Ніксон, 37-й Президент Сполучених Штатів Америки

Маршрут №1. Випуск. «Полтава»

Ціна 0 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2015
Кількість сторінок: 
32
Формат: 
35x24x0.3 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
120 гр.

Не має в наявності

Iнший вимір Полтави

Свіжий випуск глянцю «Маршрут №1.Полтава» — черговий пазл, з яких ми «збираємо» свою Україну. Слідом за Одещиною, Миколаївщиною, Сумами, Волинню, Черкащиною творча команда «Дня» дісталася Полтави. У буквальному розумінні — в Полтаві нині завершується фотовиставка «День»-2014 у художньому музеї імені Миколи Ярошенка. І в глобальному — скільки всього ми самі дізналися про це місце, готуючи для вас свіжий глянець!

На обкладинці — рядок з вірша Максима Рильського «Слово про рідну матір», який він написав далекого 1941 року — «Полтави тихої корона...» Це — наскрізний настрій і образ Полтави у свіжому «Маршруті №1».

«...У мене завжди було таке почуття: я хотіла побувати в Полтаві. І одним із цих провідників краєм, звичайно, може бути Рильський, який зашифрував своє ставлення, яке і привело до того бажання прочитати Полтаву інакше. Перечитати і зрозуміти її, — пише у своїй вступній колонці головний редактор «Дня» Лариса Івшина. — Полтава «нафарширована» неймовірною кількістю розумних місць, але я сама була у невеликій кількості з них. Мені це тільки розпалило «апетит». От я була у музеї Івана Котляревського, але не була у музеї Володимира Короленка. Я відчуваю це як велику потребу, тому що я дуже поважаю пам’ять про цю людину, і листи Короленка є надзвичайно великої сили... Так само я хотіла б побувати на нових модерних «майданчиках»... Наприклад, CityLab...»

У свіжому глянці ми поєднали Полтаву історичну і Полтаву модерну. Тут кожен може знайти свій «Едем». Тож у новому «Маршруті» — цікава інфографіка, яка візуально «розставить по поличках» основні факти про це місто. З нею легко спланувати свою мандрівку Полтавщиною — традиційну чи «шляхами великих». Для любителів зануритися в минувшину — альтернативний путівник історичними місцями міста у матеріалі «Марсове поле» Полтави. 

Ще наші автори відкриють вам «5 відчуттів старої Диканьки»і проведуть екскурсію крізь час — ілюстраціями «Енеїди» Котляревського, створених в різні роки різними митцями. Про містику полтавської людини та рідне місто Пирятин, яке пахне вишнями, розповідає Ольга Герасим’юк, а посли іноземних держав в Україні поділяться своїми враженнями від регіону. 

Не лише історія. У новому глянці знайомимо вас з CityLab — громадською платформою, яка об’єднує ініціативних людей, які цікавляться розвитком свого міста. Вони розповідають, якою ми можемо побачити Полтаву вже зовсім скоро.

Це ще далеко не все, що ми вам підготували про Полтаву. Хочете дізнатися, які шедеври світової кінокласики були зняті на Полтавщині? Чи навчитися готувати традиційну полтавську страву під керівництвом фуд-блогера Едуарда Насирова? Або хто і як з полтавчан змінював світ? 

Запитуйте 29-й «Маршрут №1. Полтава» уже з 27 лютого у кіосках преси або замовляйте на сайті «Дня».

А всі охочі, зокрема представники бізнесу, можуть долучитися до кола наших партнерів і представити себе і свої проекти у наступних «Маршрутах». 

Марія СЕМЕНЧЕНКО, «День»

Відгуки партнерів про «Маршрут №1. Полтава»

Мария Кучеренко, PR-менеджер компании «Кристал Груп»:

«Я не так давно познайомилася з журналом «Маршрут №1». Хочу відзначити цікавий контент: наповнення номеру співзвучне сучасним тенденціям стилю й моди, актуальним моментам у сфері культури. Видно, що до теми ви підійшли з душею!

Для мене незвичний великий формат видання, одночасно – м’який та гнучкий. Це і мінус (неможна покласти до жіночої сумки), так і плюс (можна прочитати та подивитися більше інформації). 

Катерина Тимофіїва, міжнародний експерт в галузі діамантів компанії «Крістал Групп», завжди підтримує яскраві проекти, якими, беззаперечно, є «Маршрут №1», і готові до співпраці у майбутньому!»

Євген Шилов, музей етнічної культури «Хутір Савки»:

«Спочатку був дещо вражений досить «нетиповим» розміром для глянцю. Але потім зрозумів, що і наповнення тут «нетипове». У цьому, вочевидь, ваша особливість.  

«Маршрут №1. Полтава» – це справжній путівник Полтавщиною, який можна взяти з собою почитати в ресторан, готель або якусь подорож. Ну і зрештою, відвідувачам  нашого етнічного музею, «Маршрут №1» точно прийдеться до смаку. 

Дякую, що дали змогу співпрацювати з вами!»

Тетяна Січкаренко, менеджер з реклами кінотеатру «Київ»:

«Ви радуєте нас кожним «Маршрутом»! Кожен номер – це і цікаві інтерв’ю, і захоплюючі туристичні подорожі, і естетичне задоволення від оформлення. Завжди приємно бачити зацікавлення наших відвідувачів, які залюбки гортають журнали. Успіхів вам та натхнення радувати нас якісним продуктом!»

Артем Романов, директор з маркетингу та реклами готелю «Палаццо», м. Полтава:

«Мав велике задоволення відвідати вашу фотовиставку в Полтаві – надзвичайні роботи, що проймають до глибини душі. Особисто для себе, відкрив ваше видання ще з однієї сторони. 

Ми  не могли оминути нагоди взяти участь у цьому випуску про наше рідне місто. Тепер вся Україна знає, що приїхавши до Полтави, ви отримаєте і задоволення від екскурсії містом, і якісний готель для проживання. Особливо приємно для нас, що макет представлено поруч з колонкою головного редактора – Лариси Івшиної.  Це було великою честю, приймати пані Ларису у нашому готелі.»

Анастасія Риданних, маркетинг-директор корпорації ДИО (Bo Concept):

«З «Маршрутом» ми працюємо не вперше….але кожного разу дивуємось наскільки влучно вибираються теми. Здається, Полтава – місто легендарне, і в кожного в уяві воно є інакшим. Команда «Дня» ж створила нам усім сучасний образ регіону, урбаністичний, прогресивний, регіону, який цінує свою історію.

Дякуємо рекламній агенції за чудове поєднання реклами і матеріалів. Наша компанія представляє в Україні світові бренди і розміщення нашого макету з колонками послів дуже вдале та гармонійне! Сподіваємось на подальшу співпрацю і бажаємо, щоб у кожного читача і рекламодавця склалась така ж картина в уяві як і у нас – Полтави тихої корона!»

Каталог: 
0 грн
0
0
0
0