Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Подарунковий набір "Сестра моя, Софія…+ Альбом Карикатур Анатолія Казанського"

220
Ціна 150 грн
2

Книга Сестра моя, Софія…

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

«Українсько-болгарська історія символічно нагадує історію двох сестер – наших народів. Ворожі сили століттями працювали на те, щоб насильно розлучити їх в «дитинстві», виховати в спеціально викривленому світі. Але через багато століть у нас випав шанс знайти одна одну. Щоб знову поріднитися нам потрібна спільна мова, ми повинні більше знати», - Лариса Івшина, головний редактор газети «День»...

Альбом Карикатур Анатолія Казанського

Если когда-нибудь будет написана история новейшей украинской журналистики, уверена, там будет глава о создателях новых смыслов и новых графических образов. И имена духовных великанов "Дня" Джеймса Мейса и Анатолия Казанского будут рядом, среди отцов-основателей.

150 грн
0
1
0
0