Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

«Сестра моя, Софія…»

Ціна 170 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
488
Формат: 
20,7х15,3х3,7
Обкладинка: 
тверда
Вага: 
530 гр.

Також є в наявності електронна версія

Не зрідка трапляється так, що направду близька, цікава і вельми важлива для українців країна, а з нею й унікальна, неповторна культура та історія цієї країни, впродовж цілих поколінь лишається мало відомою. Яскравим прикладом є наша південна, православна, слов’янська сестра — Болгарія.

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

«Українсько-болгарська історія символічно нагадує історію двох сестер – наших народів. Ворожі сили століттями працювали на те, щоб насильно розлучити їх в «дитинстві», виховати в спеціально викривленому світі. Але через багато століть у нас випав шанс знайти одна одну. Щоб знову поріднитися нам потрібна спільна мова, ми повинні більше знати», - Лариса Івшина, головний редактор газети «День» (уривок з передмови до книги «Сестра моя, Софія…»)

Для газети «День» вже давно стало традицією випускати вишукані аксесуари. Все почалося з історії об’єднання брендів Лілії Пустовіт та Павла Макова, які створили хустку до 15-річчя газети «День». Серію «Підривна література» та минулорічний бестселер «Повернення в Царгород» також супроводжували ексклюзивні авторські хуски та шалики від талановитої художниці Анни Гаврилюк. 

У цьому році «День» вирішив вас приємно здивувати. Вперше Анна Гаврилюк розробила не тільки обкладинку нашої новинки «Сестра моя, Софія…», а й створила дизайн арт-супроводу проекту - лімітованої колекції браслетів, яку виготовляє Ювелірний Дім ZARINA.

Вишуканий шкіряний ланцюжок і срібна підвіска з літерою Аз -  не тільки елегантний аксесуар, це перш за все символ, за яким можна «пізнати своїх». Так написла Лариса Івшина, головний редактор газети «День», на своїй сторінці у Facebook. 

Заінтригували? Слідкуйте за нашими новинами і Ви дізнаєтесь, як стати щасливим володарем ексклюзивної ювелірної прикраси.

Отже, починаємо з Аз..!
Супер таємниці та інтригуючі паралелі!
Ваш «День»

Як замовляти? Маєте 5 способів:

1) замовляйте з цієї сторінки книгу «Сестра моя, Софія…»;

2) телефонуйте у відділ реалізації «Дня» за номером (044) 303 96 23. Менеджер зі збуту книг Наталія Лутова оформить замовлення;

3) пишіть нам на електронну адресу. Ми надішлемо вам лист із необхідними реквізитами;

4) пишіть нам звичайний лист зі своїми контактами на адресу 03115, Київ, проспект Перемоги, 121 д, для відділу реалізації;

5) приходьте до редакції (адреса — вище) у відділ реалізації, кабінет 4.7, і оформляйте замовлення на місці!

 

170 грн
0
0
0
0