Все можна виправдати високою метою — та тільки не порожнечу душі
Павло Тичина, український поет, перекладач, публіцист

На Івано-Франківщині почалися роз'яснювальні семінари про сланцевий газ

1 лютого, 2013 - 12:11

У г.Тлумач Івано-Франківської області в четвер відбувся перший інформаційно-роз'яснювальний семінар для сільських і селищних голів, представників районної влади та громадськості Тлумацького району на тему "Видобуток природного газу зі сланцевих порід на території Івано-Франківської області".

Як повідомляє у п'ятницю прес-служба Івано-Франківської обладміністрації, на заході були присутні регіональний менеджер ТОВ "Шеврон Україна" Пітер Кларк, представник компанії в Україні Валерій Лебега, професор Пенсильванського університету Томас Мерфі, професор університету AGH в Кракові Станіслав Нейдж.

Під час семінару присутні переглянули відеоролик про сланцевий газ, заслухали доповіді про нові технологічні розробки в його добуванні, основні напрямки політики компанії Chevron з охорони навколишнього природного середовища, доступності водних ресурсів в західних областях України, досвіди США та Польщі в розробці сланцевого газу.

За словами голови райадміністрації Василя Сеніва, Тлумацький район є пілотним в плані розробки сланцевого газу в Івано-Франківській області.

Керівник Тлумацької райради Михайло Вишневський наголосив на важливості пошуку альтернативних джерел енергії для України, зокрема, видобутку сланцевого газу.

У п'ятницю такий самий семінар для громадськості з участю представників компанії Chevron проводять в Тисменицькому районі, 4 лютого - в Галичі, а 5 лютого - в Рогатині.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 23 січня схвалив проект угоди між Shell і ТОВ "Надра Юзівська" про розподіл продукції (УРП), що видобувається на Юзівської площі (7,886 тис кв км, розташованої на території Харківської та Донецької областей).

Водночас, прем'єр-міністр Микола Азаров висловив жаль, що депутати Львівської та Івано-Франківської облрад досі не прийняли відповідне рішення щодо Chevron і Олеської площі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ