Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

У Німеччині закликали посилити тиск на Росію

1 березня, 2020 - 10:22
Фото: securityconference.org

У Німеччині закликали Європейський союз та Сполучені Штати Америки посилити спільний тиск на Росію та режим Башара Асада в Сирії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

За словами міністра оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер, західний світ повинен розчистити шлях для політичних переговорів, щоб покласти край війні в Сирії. Вона додала, що гуманітарна ситуація в Сирії є важкою.

Крім того, голова комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген закликав розглянути питання про введення додаткових санкцій проти Російської Федерації.

"У президента РФ Путіна немає підстав реагувати на будь-які заклики європейців, поки йому не довелося нести відповідальність за спільні з Асадом завоювання в Сирії. Нам треба дати зрозуміти, що ми готові до жорсткої гри у дипломатії та в економіці", - заявив він.

Нагадаємо, раніше під час засідання Радбезу ООН постійний представник США Келлі Крафт зажадала від Російської Федерації негайного припинення військової операції в Сирії. Також вона закликала сили режиму Асада відійти на позиції, встановлені у 2018 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ