Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Пентагон виділив пакет допомоги Україні з метою посилення можливостей ЗСУ

1 березня, 2021 - 21:51
Фото: Facebook / 93-тя ОМБр Холодний Яр

Оборонне відомство США оголосило про виділення Україні нового пакету допомоги, у тому числі, у вигляді летальних систем оборонних озброєнь з метою посилення можливостей ЗСУ оборонятися від російської агресії.

Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні міністерство оборони оголошує про новий пакет допомоги обсягом $125 мільйонів у межах Ініціативи підтримки України у сфері безпеки, що включає підготовку, озброєння та навчання, щоби допомогти українським силам зберегти територіальну цілісність країни, забезпечити охорону її кордонів, а також поліпшити оперативну сумісність з НАТО», - зауважив представник оборонного відомства.

За його словами, США таким чином підтверджують свою прихильність забезпечувати Україну летальними озброєннями оборонного характеру, «щоб допомогти їй більш ефективно оборонятися від російської агресії».

Нагадаємо: підтримка України з боку США закріплена в Законі про асигнування на потреби оборони Сполучених Штатів на нинішній рік (NDAA -2021). Загалом документ погоджує надання Україні цього року допомоги на загальну суму $250 мільйонів у межах Ініціативи підтримки України у сфері безпеки.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ