Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

Україна представила "Кримську платформу" в ОБСЄ

1 березня, 2021 - 22:36
Фото Руслана Канюки, "День"

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час онлайн-брифінгу для делегацій держав-учасниць Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) представила мету, структуру й плани роботи Кримської платформи.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це  повідомляє пресслужба МЗС України в понеділок.

Зазначається, що Джапарова також закликала членів Організації взяти активну участь в її першому саміті, який відбудеться 23 серпня 2021 року в Києві.

"Дуже важливо спільно шукати відповіді на весь комплекс наслідків тимчасової окупації Криму і тримати цю проблему в постійному полі зору міжнародної спільноти", - наводить слова Джапарової прес-служба МЗС.

Окрім заступника міністра закордонних справ, у брифінгу брали участь також постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич і заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Антон Кориневич висвітлив широкий спектр порушень прав людини й основних свобод російської окупаційної владою в Криму.

Анатолій Петренко представив факти, що підтверджують тривалу мілітаризацію Росією тимчасово окупованого півострова і Чорноморсько-Азовського регіону, яка становить загрозу для всього простору ОБСЄ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ