Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Гурт Go_A візьме участь у домашніх концертах Євробачення

1 квітня, 2020 - 15:44
Фото: УНИАН/Виктор Ковальчук

З 3 квітня та щоп’ятниці організатори пісенного конкурсу «Євробачення-2020» влаштовують альтернативний варіант прямоефірного концерту — домашні концерти Євробачення на ютуб-каналі. За попередньою інформацією представники від України гурт Go_A візьмуть у ньому участь у травні.

Про це повідомляє Суспільне.

У кожному епізоді домашніх концертів Євробачення покажуть відеоролики з учасниками минулих конкурсів «Євробачення» й цьогорічними представниками. Артисти виконають власну пісню та кавер-версію іншого хіта Євробачення.

Обиратимуть кавер-пісні голосуванням у соціальних мережах: Facebook, Instagram та Twitter — запропонувавши чотири можливі варіанти, які визначить сам виконавець. Українці також зможуть проголосувати за кавер-пісню, яку виконає гурт Go_A.

Європейська мовна спілка вважає, що в такий час особливо потрібен новий майданчик для обміну музикою, яку ми любимо. Отож учасники Євробачення долучаться до артистів, які публікують живу музику в соціальних мережах, записуючи улюблені пісні Євробачення для шанувальників у себе вдома.

Зазначимо, Європейська мовна спілка ухвалила рішення просувати цьогорічних учасників Євробачення-2020 та їхні пісні на своїх платформах. Проте на Євробаченні-2021 учасники мають представити нові пісні.
Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2020» офіційно скасували через поширення коронавірусу. Відповідне рішення Європейська мовна спілка ухвалила 18 березня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ