Боягузтво — найголовніший, найстрашніший гріх на землі.
Олег Сенцов, український режисер, сценарист та письменник, політичний в’язень

Вінниця скасовує святкування Дня Європи і перенаправляє кошти на медицину

1 квітня, 2020 - 20:35
Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

З перших днів карантину депутати Вінницької міської ради виділили на забезпечення медичних закладів додаткові 50 млн грн. У місті для підтримки медиків відкрили благодійний рахунок «СтопВірус», куди всі небайдужі можуть перераховують гроші. Але тенденції останніх днів показують, що зібраних коштів може не вистачити, а карантин, якщо й закінчиться до травня, то небезпека інфікування при масових заходах може залишитися. Тому міська влада вирішила скасувати святкування традиційного для міста Дня Європи, яке відзначають щороку у травні, а влучені кошти перенаправити на підтримку медицини. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

«Ми скасовуємо заходи із святкування Дня Європи в травні. І навіть якщо буде відмінений карантин, я не можу наражати на небезпеку людей, щоб проведення цих заходів не спровокувало піку інфекції. А кошти, які ми мали направити на святкування Дня Європи, будуть направлені на медичну галузь міста Вінниці», – зазначив Сергій Моргунов.

Він додав, що у зв’язку з карантином і тим, що фактично зупинилася економіка, втрати міського бюджету будуть досить суттєвими. За попередніми підрахунками, тільки за два місяці міський бюджет може втратити 242 мільйонів гривень. Це призведе до того, що доведеться згорнути багато програм капітального будівництва. У іншому разі забезпечувати медичні заклади і належну роботу критичної інфраструктури просто не вдасться.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ