Складно підвести людину до розуміння якогось явища, коли її платня залежить від нерозуміння цього явища.
Ептон Білл Сінклер, американський письменник, журналіст

Французькі ультраправі захоплюються Путіним

1 червня, 2014 - 17:02

Лідер французької правої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен в інтерв'ю німецькому виданню Spiegel зізналася, що захоплюється політикою президента Росії Володимира Путіна і канцлера Німеччини Ангели Меркель, передає Газета.ру.

Ле Пен розповіла журналістам, що вона відчуває повагу до лідерів, які захищають інтереси своєї країни. На переконання політика, деякі дії Меркель були вельми прогресивними для Німеччини, хоча і могли зашкодити іншим країнам.

«Я думаю, що Путін ставить інтереси Росії і російського народу на перше місце, тому я відчуваю до нього стільки ж поваги, скільки до пані Меркель,» - пояснила Ле Пен.

Лідер ультраправих Франції також вказала на те, що в даний час в світі створюється негативний образ Росії, оскільки його «демонізацією» протягом багатьох років займалися США .

«Однією з найбільш значущих характеристик європейської країни повинна бути здатність самостійно формувати свою думку і не розглядати все з точки зору США», - підкреслила Ле Пен.

Нагадаємо, у Франції вкрай права партія "Національний фронт" отримала перемогу на виборах до Європарламенту, набравши 26 % голосів, що майже вдвічі більше, ніж у Соціалістичної партії, яка зараз при владі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ