Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

Справа Шеремета: Матеріали досудового розслідування надали підозрюваним

1 червня, 2020 - 18:48
Фото: Укрінформ

Копії 38 томів матеріалів досудового розслідування у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета підготовлено усім підозрюваним і їх захисникам. 

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

“38 томів матеріалів досудового розслідування щодо підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь виділені в окреме провадження та відкриті для ознайомлення”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що досудове розслідування за фактом умисного вбивства Павла Шеремета тривало 1402 дні. Матеріали провадження налічують понад дві сотні томів: 38 томів — стосовно трьох підозрюваних, більше 200 — щодо встановлення інших фігурантів, організаторів та замовників цього злочину.

"Аби встановити виконавців та організаторів, проведено низку слідчих і розшукових дій. Зокрема опрацьовано майже 20 тисяч годин відеозаписів (а це записи від п’яти днів до двох місяців фіксації), допитано понад 3000 осіб, опрацьовано майже 44 тисячі абонентських номерів, 15 тисяч ІМЕІ та 400 моніторингів (при цьому в кожному моніторингу — від 4 000 до 200 000 з’єднань абонентів). Окрім того, проведено, відповідно до рішень судів, 180 окремих слідчих (розшукових) дій, призначено 106 комплексних експертиз",- зазначається в повідомленні.

У поліції повідомляється, що під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів для оголошення підозри у вчиненні умисного вбивства Павла Шеремета та обрання запобіжних заходів Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь.

"Процесуальний керівник у кримінальному провадженні виділив матеріали досудового розслідування стосовно підозрюваних в окреме провадження. А відтак, відповідно до ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України, прийнято рішення про відкриття матеріалів іншій стороні", - йдеться в повідомленні.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ