У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії
Євген Коновалець — український громадсько-політичний діяч, полковник Армії УНР, голова Проводу Українських Націоналістів

NASA встановило новий акумулятор для сонячних панелей на зовнішній стороні МКС

1 липня, 2020 - 22:57
Фото: Reuters

Астронавти NASA встановили новий акумулятор для сонячних панелей на зовнішній стороні МКС.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на NASA.

"Вихід у космічний вакуум астронавтів офіційно почався в 7:13 за часом Східного узбережжя США, коли їх скафандри в шлюзі МКС були переведені в режим автономного живлення", - йдеться у повідомленні.

В ході робіт на опорному сегменті S6 ферми МКС, до якої кріпиться пара сонячних панелей, Кессіді і Бенкен успішно демонтували старий нікель-водневий акумулятор, встановили на його місце адаптерну панель і новий більш потужний літій-іонний акумулятор вагою 194 кг, а також під'єднали кабелі.

"Під час попереднього виходу у відкритий космос з борту станції 26 червня, що тривав більше шести годин, Кессіді і Бенкен демонтували п'ять застарілих нікель-водневих акумуляторів, які до останнього часу накопичували енергію від сонячних панелей, і встановили два нових літій-іонних", - зазначають у повідомленні.

Заміна батарей на правій стороні ферми станції почалася ще минулого року і була продовжена в січні.

Загалом оновлення системи енергопостачання станції почалося ще в січні 2017 року. Складні ремонтні роботи проводились як по правому, так і по лівому борту ферменної конструкції станції.

Чергова партія нових акумуляторів була доставлена на МКС у травні японським вантажним кораблем HTV.

За повідомленням NASA, в липні планується ще два виходи у відкритий космос американських астронавтів для завершення робіт з оновлення системи енергопостачання МКС.

Астронавтам належить встановити на фермі МКС останні три з 24-х нових акумуляторів, які замінять 48 старих акумуляторів на восьми каналах живлення від чотирьох пар сонячних панелей.

Також повідомляється, що нині на борту МКС працюють російські космонавти Анатолій Іванишин та Іван Вагнер і американські астронавти Кріс Кессіді, Даглас Херлі і Роберт Бенкен.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ