Сміливі думки відіграють роль передових шашок у грі; вони гинуть, але забезпечують перемогу.
Йоганн Вольфганг фон Гете, німецький письменник

Турнік – спортмайданчик не виходячи з дому

1 липня, 2020 - 18:00
Фото sportmaster.ua

Здоров'я і довголіття людини залежить від фізичного стану організму. Як підтримувати своє здоров'я не виходячи з дому розглянемо в цій статті.

Відома приказка говорить:"У здоровому тілі – здоровий дух". Доведена істина, що здоров'я і довголіття людини залежить від фізичного стану організму. Запорукою підтягнутого тіла, розвиненої мускулатури, високої витривалості і гарного самопочуття є регулярні заняття спортом, фізичні навантаження. Відвідувати тренажерний зал є можливість далеко не у кожного. Хтось не знаходить часу, хтось коштів. Далеко не в кожному дворі обладнані спортмайданчики і, більш того, заняття на відкритому повітрі прив'язані до погодних умов.

Однак, якщо ви мотивовані на результат, сповнені рішучості змінити спосіб життя, стати міцніше і сильніше, то навіть в домашніх умовах можна ефективно тренуватися і досягати поставлених цілей. Незважаючи на те, що існує цілий ряд вправ, для виконання яких не потрібно ніяке спецобладнання, рекомендується все-таки обзавестися базовим спортивним інвентарем – гантелі, еспандер і, звичайно, турнік. Знайти все необхідне можна в магазині спортивних товарів вашого міста. Елементарний спортивний снаряд, турнік-основа домашнього спортмайданчика. Компактний і недорогий, він дозволить перетворити тіло з максимальною швидкістю і ефективністю.

Плюси підтягувань на перекладині

Заняття на турніку допоможуть удосконалити фігуру і зміцнити м'язовий корсет. Регулярні тренування на перекладині дозволяють:

· розвинути найширші м'язи спини, формуючи красиву поставу і розгорнуті плечі;

· збільшують силу хвата рук, розвиваючи при цьому зап'ястя і передпліччя;

· зміцнюють корсетні м'язи і м'язи кора, знижуючи ризики виникнення проблем з хребтом;

· накачати біцепси і трицепси, в залежності від хвата;

· скинути зайві кілограми;

· формувати рельєф.

Для досягнення перерахованих вище результатів найголовніше-пам'ятати про техніку виконання підтягувань і правила безпеки:

· різко не зістрибувати з поперечини;

· чи не приступати до виконання підтягувань без розминки, на повний шлунок;

· робіть паузи між підходами і не виконуйте підтягування при появі болю в спині;

· правильно дихайте - при підтягуванні видихнути, а при опусканні-вдихнути;

· при проблемах з хребтом або суглобами краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж приступати до тренувань.

Види турніків для дому

Магазини спортивного інвентарю пропонують широкий асортимент перекладин для дому. Вони бувають навісні і підлогові. Підлогова конструкція найчастіше являє собою комбінацію турніка, брусів, шведської стінки, лави для гойдання Преса. Такий снаряд більш громіздкий і використовується, як правило, коли дозволяє площа приміщення. Для сучасних квартир і будинків більш зручний варіант – навісні поперечини. Вони також бувають декількох різновидів:

· турнік в дверний отвір-кріпиться безпосередньо в дверному отворі на спеціальні анкери або дюбеля;

· дверний турнік – кріпиться без свердління стін і дверних коробок, так як перекладина турніка прикріплюється до верхнього лиштви дверного отвору, а краю нижньої частини поперечини закріплюються зі зворотного боку отвору за бічні лиштви;

· наддверний або настінний – закріплюється над дверним прорізом на певній відстані від стіни. Один з найпростіших і компактних варіантів.

Який би варіант ви не вибрали, за допомогою занять на турніку ви отримаєте підтягнуте, красиве, сильне і, головне, здорове тіло.

Матеріал розміщено на правах реклами

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ