Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

Wizz Air відкрив свою базу в львівському аеропорту та шість нових напрямків

1 липня, 2020 - 21:12
Фото автора

Від сьогодні в аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького постійно базуватиметься один літак угорського лоукостера Airbus A320. Також авіаперевізник презентував шість нових напрямків зі Львова.

Літак, який буде базуватися в львівському аеропорту, здійснив сьогодні перший рейс з Біллунна. Його бортовий номер - HA-LYX. Традиційно його зустріли водяною аркою із двох пожежних машин. Після чого відбулося перерізання символічної стрічки.

«Сьогодні в нас подвійне свято: базування літака Wizz Air і відкриття 5 нових маршрутів, навіть 6 — адже сюди входить також Будапешт, який мав відкритися ще в березні. Ми дуже щасливі, що відсьогодні будемо мати 17 напрямів цієї авіакомпанії. Wizz Air перша компанія, яка відновлює роботу зі Львовом, а в такі важкі для світу часи ще й відкриває нові напрями. Раді, що вони інвестують саме у Львів і стають лідером за об'ємами, адже виконують близько 30% об'ємів аеропорту. Цей перевізник для нас дуже важливий», — зазначила директорка аеропорту Тетяна Романовська.

Новими напрямами зі Львова є авіаперельоти в Лісабон, Біллунн, Щецин, Таллінн, Гамбург і Будапешт.

Крім того, скоро у львівському аеропорту буде базуватися ще один літак угорського лоукостера. Двох літаків має вистачити для обслуговування всіх рейсів, що виконуються зі Львова. Скоріш за все, це буде у вересні-жовтні, коли авіакомпанія відновить усі рейси.

Нагадаємо, що Wizz Air почав працювати в Україні з 2008 року, а у Львові - з 2009. На сьогодні він має 72 маршрути з України, 17 з яких — зі Львова.

Павло Паламарчук, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ