Не думкам треба вчити, а думати.
Іммануїл Кант, німецький філософ, письменник, антрополог, фізик, бібліотекар, педагог, основоположник німецької класичної філософії

Ердоган заявив, що готовий відновити смертну кару

1 серпня, 2018 - 21:06
Фото Reuters

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про готовність ухвалити рішення про відновлення смертної кари в країні, в разі прийняття його в парламенті країни.

Про це з посиланням на Анадолу передає УНН.

“Якщо рішення (щодо відновлення смертної кари - ред.) буде затверджено парламентаріями і направлено мені на підпис, то я без зволікання підпишу його”, - сказав Ердоган.

Нагадаємо, що раніше турецький парламент схвалив новий закон про безпеку, який повинен замінити норми скасованого раніше надзвичайного стану.

Зазначається, що ухвалений закон, зокрема, розширює повноваження місцевої влади і збільшує період утримання людей під вартою.

Він також даэ змогу усувати держслужбовців з посад за підозрою у зв'язках або контактах з організаціями, які вважаються в Туреччині терористичними.

Крім того, глави міст зможуть обмежувати вхід і в'їзд на певні території і забороняти збори, а також дозволяти військовим проводити обшуки.

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...