Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Noble Partner 2018: У Грузії розпочинаються навчання НАТО за участі України

1 серпня, 2018 - 10:20
Фото: newsgeorgia.ge

У Грузії у середу, 1 серпня, розпочинаються багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018. У навчаннях візьмуть участь 3 тисячі військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану та Вірменії, повідомляє прес-служба Міністерства оборони Грузії.

У навчанні також братимуть участь авіаційна підтримка США та бронетранспортери Німеччини.

"Ці навчання проводяться в Грузії вже четвертий раз і спрямовані на підвищення кваліфікації в оборонних та наступальних операціях; підвищення готовності та сумісності з країнами-членами та країнами-партнерами НАТО; а також роблять внесок у підтримку стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні", - йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони Грузії.

Зазначається, що сценарій навчань включає командування, штабні та польові тренування з живим вогнем, маневри та елементи бойової підтримки в оборонних та наступальних операціях.

Нагадаємо, торік наприкінці липня у багатонаціональних військових навчаннях Noble Partner-2017 у Грузії брали участь 10 країн-членів і партнерів НАТО, зокрема Україна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...