Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Хомчак прокоментував обстріли окупантів на Донбасі

1 серпня, 2019 - 16:06
Фото прес-центру ООС

Поодинокі випадки порушення перемир’я на Донбасі з боку окупаційних військ не можна назвати зривом досягнутих у Мінську домовленостей і політичні спекуляції на цій темі недоречні.

Про це йдеться у заяві начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака, повідомляє Укрінформ.

“За одинадцять діб, що минули від початку перемир’я, бойових безповоротних втрат в особового складу немає. Разом з цим ще спостерігаються поодинокі випадки порушень режиму тиші з боку найманців та окупантів. Загалом поточну ситуацію не можна назвати зривом домовленостей, які були досягнуті у Мінську, – домовленості, як бачимо, працюють”, – заявив Хомчак.

Читайте також: Сайдік заявляє, що “хлібне перемир’я” принесло результати
І тому, за його словами, “окремі політичні спекуляції на цій темі є недоречними і шкідливими для подальшого виконання завдань підрозділами та військовими частинами операції Об’єднаних сил”.

При цьому начальник Генштабу наголосив, що у разі критичного загострення ситуації на лінії зіткнення підрозділи Збройних сил України готові до адекватних та швидких дій у відповідь на загрози збоку ворога.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ