Задумавши суперечку теперішнього з минулим, ми виявимо, що втратили майбутнє
Уінстон Черчилль, британський політик, прем'єр-міністр Великобританії

На Вінниччині вже розпочався продаж новорічних ялинок

1 грудня, 2020 - 18:41
Фото Вінницького ОУЛМГ

1,9 тисяч новорічних дерев підготували для реалізації лісівники Вінницької області. Це передусім сосна звичайна, ялина звичайна, ялина біла і ялина голуба.  Як повідомляє пресслужба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, ціна новорічної ялинки доступна, а для оптових покупців діють знижки.

«Цього року Вінницький лісгосп підготував для реалізації населенню 1,9 тисяч новорічних дерев, – йдеться у повідомленні. – Цього року у вінницьких лісівників можна придбати новорічне дерево за такою ціною: висотою до 1,25 м – 168 грн/м, 1,25–2 м – 228 грн/м, 2–2,5 м – 264 грн/м і вище відповідно до висоти дерева. Для оптових покупців діє система знижок: відповідно до вищевказаної висоти оптовий покупець сплачує 132, 174 і 210 грн. за погонний метр дерева. Оптовою вважається покупка від 100 шт. дерев».

Новорічні дерева можна придбати в усіх лісництвах області або на ялинкових базарах. Усі ялинки марковані самоклейними етикетками або пластмасовими бирками-стяжками. За номером на цих уніфікованих засобах можна легко перевірити легальність заготовленого новорічного деревця (на сайтах ДП «ЛІАЦ», yalynka.info або через аналогічний додаток у смартфоні).

Ялинки, які легально продаються, - результат цілеспрямованої праці лісівників. Спочатку лісівники заготовляють насіння шпилькових порід, висівають його у парниках, коробах, висаджують сіянці на плантації новорічних дерев і доглядають молоді дерева у середньому 5–8 років.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ