Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Іран оприлюднив нову ракету великої дальності

2 лютого, 2019 - 19:10
Фото: MEHR

Іран представив нову крилату ракету, яка має дальність польоту до 1350 кілометрів. 

Про це пише Reuters.

Успішний тест ракети під назвою "Ховейзе" відбувся у суботу, 2 лютого, у день святкування 40-ї річниці Ісламської революції.

Іран розширив свою ракетну програму, зокрема балістичні ракети, всупереч опозиції Сполучених Штатів і стурбованості європейських країн. Тегеран каже, що програма є виключно оборонною.

"Ця крилата ракета потребує дуже короткого часу для своєї готовності і може літати на невеликій висоті", - сказав міністр оборони Амір Хатамі під час церемонії відкриття.

Як відомо, на початку травня Дональд Трамп оголосив про вихід США зі спільної угоди, укладеної 2015 року між Іраном, Сполученими Штатами, Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Угода передбачає, зокрема, виконання Тегераном низки кроків щодо обмеження своєї ядерної програми в обмін на скасування санкцій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ