Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Країни "Великої сімки" вітають медичну реформу в Україні

2 квітня, 2018 - 14:13
Фото з відкритих джерел

Країни "Великої сімки" (G7) вітають медичну реформу в Україні. Про це у понеділок, 2 квітня, йдеться в повідомленні G7 в Twitter.

"Ми вітаємо Україну з початком реформи охорони здоров'я, орієнтованої на пацієнта. Ми раді, що сьогодні, 2 квітня, всі українці мають можливість підписати декларацію зі своїми сімейними лікарями для отримання безоплатної первинної медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 30 січня 2018 року, набув чинності закон "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення", прийнятий у жовтні минулого року.

Зі вступом закону про медичну реформу в силу з'явилися підстави прийняти ряд рішень для своєчасної реалізації раніше заявленого плану з реформування первинної ланки охорони здоров'я. Зокрема, триває підготовка до створення Національної служби здоров'я України - страховика, який буде укладати договори з установами охорони здоров'я і закуповувати в них послуги з медичного обслуговування.

Планується, що служба почне роботу до II півріччя 2018 року.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 квітня в Україні стартує національна кампанія "Лікар для кожної сім'ї", під час якої кожен громадянин отримає можливість обрати лікаря первинної ланки і укласти з ним декларацію про обслуговування. Вже з 2 липня держава буде виділяти кошти на кожного пацієнта – 370 грн за ведення протягом року.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...