Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Кличко: У Києві уже захворіла 161 людина та помер 70-річний чоловік

2 квітня, 2020 - 14:37
Фото: kyivcity.gov.ua
Уже 161 особа в Києві має підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Померла одна людина – 70-річний чоловік. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
 
Про це йдеться на Офіційному порталі Києва.
 
«За минулу добу в Києві зареєстровано ще 29 нових випадків захворювання на коронавірус. Кількість киян із підтвердженим діагнозом сьогодні – 161 людина. З них один випадок летальний», – сказав Віталій Кличко.
 
За словами мера, із лабораторно підтверджених випадків, що були отримані від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» захворіли: 19 чоловіків віком від 22 до 70 років. 70-річний чоловік, на жаль, помер. Також захворіли 10 жінок – від 36 до 62 років.
 
«А дванадцять пацієнтів, більша частина яких лікувалася в Олександрівській лікарні, одужали. Їх виписали додому», – додав Віталій Кличко.
 
На сьогодні – експрес-тестами в столиці протестовано майже 2 200 киян. Лабораторно оброблено 1 202 зразки. Ще на дослідженні в «Київському міському лабораторному центрі МОЗ України» – 404 зразки. У місті розпочали тестувати всіх пацієнтів із діагнозом «запалення легенів».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ