Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Китай пропонує країнам долучитися до випробування вакцини проти COVID-19

2 квітня, 2020 - 14:57
Фото: dw
Китайські вірусологи, які займаються вакциною проти коронавірусу, пропонують іншим державам з неблагополучною ситуацією в плані поширення інфекції провести клінічні випробування на їхніх територіях.
 
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"Ми дуже швидко поставили поширення вірусу під контроль, і тепер у нас бракує пацієнтів із підтвердженими випадками зараження для подальших випробувань вакцини", - цитує гонконгська газета South China Morning Post одного з провідних китайських вірусологів Чень Ліна з лабораторії інфекційних захворювань Китаю, яка здійснює розробку вакцини.
 
Експерт пояснив: "Наприклад, якщо ми протестуємо вакцину на 10 тис. пацієнтів, і з’ясується, що лише у 100 осіб з'явиться імунітет, то 0,01% ефективності буде недостатньо, щоб довести, що вакцина може бути використана серед звичайних людей".
 
За словами провідного епідеміолога і вірусолога Військової академії медичних наук Китаю, Чень Вей багато країн висловили зацікавленість у співпраці з її дослідницькою групою в тестуванні вакцини, але вона не назвала країни, про які йдеться.
 
Перші результати клінічних випробувань розроблених у Китаї варіантів вакцини планується оприлюднити пізніше у квітні, повідомили експерти.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ