Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

У НАТО погодили новий пакет підтримки України і Грузії

2 квітня, 2020 - 22:54
Фото: nato.mfa.gov.ua

Міністри закордонних справ Північноатлантичного Альянсу, які провели сьогодні зустріч в режимі телеконференції з Брюсселем, погодили заходи з подальшого поглиблення партнерства з Україною і Грузією.

Про це у четвер під час віртуальної пресконференції за підсумками заходу розповів Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

«Ми вирішили надалі поглибити наше партнерство з Україною і Грузією, включаючи проведення навчань у стратегічному регіоні Чорного моря, спільну роботу з протидії гібридним загрозам, а також докласти зусилля для обміну даними авіаційних радарів, що зробить повітряний простір більш безпечним для всіх», - сказав керівник НАТО.

Відповідаючи на уточнювальне запитання від преси, він зауважив, що програма співпраці з Україною, окрім проведення спільних навчань, включатиме також доступ представників України до освітніх програм НАТО.

«Це ще один крок, ще один елемент дуже потужних та глибоких взаємин між НАТО і Україною», - додав Столтенберг.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ