Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Папа Франциск назвав Голодомор одним із найбільших геноцидів ХХ століття

2 травня, 2013 - 15:02
Фото: Reuters

Великі держави «вмили руки» під час Геноциду вірмен, бо знали набагато більше, ніж говорили: адже вони не говорили про те, що під час геноциду спокійно вмили руки. Про це написав Хорхе Маріо Берголіо - нинішній папа римський Франциск у книзі «Про небеса і про землю», виданій в 2010 р. разом з аргентинським рабином Абраамом Скорсою. Нещодавно книга була перевидана.

«У той час Османська імперія була могутня, йшла світова війна, і світ дивився в інший бік», - написав тоді майбутній папа римський у розділі «Про Голокост».

У розділі «Про релігії» папа Франциск зазначив, що в 20-му столітті вони зрівняли з землею міста і села, бо уявили себе богом. «Турки вчинили це щодо вірмен, німці - щодо євреїв, сталінські комуністи - щодо українців. Для вбивства людей вони використовували обговорення про божественні атрибути», - зауважив майбутній папа.

У розділі «Про комунізм і капіталізмі» Хорхе Маріо Берголіо зазначав: Якщо людина, мріючи про рай, не бореться за свої права, вона справді перебуває у владі опіуму. Люди, які піддавалися різанині і гонінням - як під час трьох найбільших геноцидів минулого століття вірмени, євреї та українці, що боролися за свою свободу».

У книзі викладено погляди Папи римського Франциска на церкву, релігію, віру. Йдеться також про атеїзм, про смерть, про аборти, про Голокост, про гомосексуалізм, про капіталізм.

За матеріалами: 1in.am

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...