Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Британія не проти асоціації з ЄС за українською моделлю після Brexit, - Девіс

2 травня, 2018 - 13:38
Фото BBC

Британський міністр з питань Brexit Девід Девіс не має заперечень проти ідеї асоціації між Великою Британією та ЄС, подібної до тієї, яку блок підписав із Україною. Про це повідомляє Euractiv, передає "Укрінформ".

"Міністр з питань Brexit Девід Девіс заявив у вівторок (1 травня), що у нього немає суттєвих заперечень проти ідеї угоди про асоціацію між Великою Британією та Європейським Союзом, подібного до тієї, яку блок підписав із Україною", - йдеться у повідомленні.

Напередодні Європарламент запропонував, щоб угода про асоціацію між Британією та ЄС після Brexit стосувалося чотирьох основних напрямів - торгівлі, зовнішньої політики і безпеки, внутрішньої безпеки та "тематичного" співробітництва.

Відповідаючи на запитання комітету Палати лордів з питань ЄС щодо цієї пропозиції, Девіс наголосив, що все залежить від деталей, але "якщо розглядати це як концепцію, у мене немає суттєвих заперечень".

За словами Девіса, деякі угоди про асоціацію, як, наприклад, із Україною, є кроком до членства. Все залежить від того, що саме включено до угоди.

Раніше лідери ЄС узгодили, що перехідний період після офіційного виходу Великої Британії з ЄС розпочнеться 29 березня 2019 року і триватиме 21 місяць.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ