Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

На Донеччині збільшать кількість шкіл для дистанційного навчання дітей з окупованих територій

2 травня, 2018 - 13:22
Фото AFP

З 1 вересня в Донецькій області збільшать кількість шкіл для дистанційного навчання дітей з окупованих територій Донбасу. Про це розповів глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає "112 Україна".

"На сьогоднішній день з дистанційного навчання вже близько 3 тисячі дітей з тимчасово окупованих територій в п'яти школах навчається. 1 вересня ми плануємо збільшити кількість шкіл, які будуть займатися дистанційно", - пояснив він.

Жебрівський додав, що планується також поширити листівки з повідомленням про збільшення кількості бюджетних місць у ВНЗ для дітей з окупованих територій.

"Ми готуємо листівки, де буде чітко вказано, що в українських ВНЗ для дітей-випускників з тимчасово окупованих територій збільшено кількість бюджетних місць", - наголосив він.

Як повідомлялося, з 4 червня запрацюють освітні центри для спрощеного вступу абітурієнтів з тимчасово окупованого Криму і окремих районів Донбасу.

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...