Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

2 травня відбудеться конференція за участі українських кіноакадеміків "Кінодрайв. Підсумки 2019 року у кіно"

1 травня, 2020 - 21:50
Фото: Кіновернісаж online

У суботу, 2 травня о 20:00 відбудеться ZOOM-відеоконференція «Кінодрайв», яка стане звершенням проєкту «Кіновернісаж online». Темою дискусії стане: «Кінорік 2019: спільне і особисте. Що надалі?». Подивитись конференцію можна буде на Youtube-каналі hromadske.

Спікерами стануть Голова Правління Української кіноакадемії Володимир Войтенко, президентка Одеського міжнародного кінофестивалю, голова наглядової ради Української кіноакадемії Вікторія Тігіпко, режисери, продюсери, представники українських кінофестивалів тощо.

Модераторка конференції – членкиня наглядової ради та співзасновниця Української кіноакадемії, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

«Кінодрайв» завершує започаткований Up Ua Studio у партнерстві з Українською кіноакадемією (УКА) «Кіновернісаж online», що проходив з 20 квітня по 1 травня і транслювався наживо в етері та на Youtube-каналі hromadske.

Мета культурного заходу «Кіновернісаж online» - познайомити глядачів з номінантами Четвертої національної кінопремії “Золота Дзиґа” напередодні церемонії вручення нагород, яка пройде 3 травня. В програмі - творчі зустрічі з авторами 12 фільмів, що номінуються на головні кінонагороди України за 2019 рік.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ