Якщо наші королі задумали змінювати конституційні основи, то ми міняємо королів, а не Конституцію
Вінстон Черчілль, письменник, прем'єр-міністр Великобританії

У Києві на станціях метро протестували тактильні смуги для маломобільних пасажирів

2 червня, 2020 - 23:00
Фото: Facebook / КП "Київський метрополітен"

Наразі на станціях метро «Лук’янівська» та «Сирець» тривають необхідні ремонтні роботи. Зокрема, крім тактильних смуг для маломобільних категорій пасажирів у вестибюлі та на платформі, передбачено облаштування навігації та заміна вхідних дверей.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов, передає пресслужба КМДА.

«Зараз безбар’єрними у столичній підземці є 13 станцій. Там можна скористатися ліфтами або підйомниками. Минулого року завершилася реконструкція станції «Святошин». Це був пілотний проєкт не лише капітального ремонту, а й облаштування ліфтового підйомника на станції зразка 70-х років», – зазначив Валентин Осипов.

Він зауважив, що для зручності пасажирів маломобільних груп у підземці працює служба супроводу. Скористатися службою можна без очікування, попередньо залишивши заявку за телефоном: (044) 238-55-11.

Співпрацює метрополітен у питаннях покращення доступності для малобомільних категорій громадян з Національною асамблеєю людей з інвалідністю України. Саме представники цієї організації брали участь у тестуванні тактильних смуг для маломобільних категорій пасажирів на станціях «Лук’янівська» та «Сирець».

«Звичайно попереду ще багато роботи. Однак київський метрополітен – одна із дуже небагатьох організацій у країні, яка протягом останніх 10 років системно вирішує питання доступності. Зокрема, комплексний підхід, бажання врахувати особливості усіх груп пасажирів та отримати результат», – каже радник з питань доступного середовища для маломобільних груп населення Національної асамблеї людей з інвалідністю України Євгеній Свєт.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ