Поривайтеся завжди виконувати свій обов'язок, і людство виправдає вас навіть там, де ви зазнали невдачі.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Vogue розмістив на обкладинці фото жінок, які працюють "на передовій" пандемії

2 червня, 2020 - 22:26
Фото: Vogue covers/Instagram

Британський Vogue розмістив на обкладинці свого липневого номера фото жінок, які працюють «на передовій» пандемії коронавірусу. Таким чином журнал віддав шану їхній роботі.

Про це йдеться у матеріалі Vogue, передає Нromadske.

На обкладинці з заголовком «Нова лінія фронту» зображені три жінки: машиністка потягу лондонського наземного метро Наргуіс Хорсфорд, акушерка у східному Лондоні Рейчел Міллар та працівниця супермаркету Аніса Омар.

Головний реактор журналу Едвард Еннінфул каже, що «не може уявити собі краще тріо жінок, яке могло би представляти мільйони людей у Великій Британії, які у розпал пандемії перед обличчям небезпеки одягли форму і робочий одяг та пішли допомагати людям».

Жінок сфотографував фотограф Джеймі Хоуксфорт для свого портфоліо для Vogue і розповів журналу про їхній унікальний досвід роботи.

«Я не герой, але горджуся тим, що є машиністкою потягу і відіграю важливу роль під час кризи. Наші послуги життєво важливі для того, аби Лондон рухався у ці безпрецедентні часи та підтримував безпеку. Щоб наші ключові працівники могли дістатися туди, куди їм потрібно», — розповіла журналу машиністка Наргуіс Хорсфорд.

Водночас акушерка Рейчел каже, що для неї найважчим моментом під час пандемії було викрадення її велосипеда, яким вона добиралася на роботу. Але її подруга за кілька годин зібрала для неї 500 фунтів стерлінгів, а місцева компанія пожертвувала електричний велосипед.

Працівниця супермаркету Аніса розповіла, що до пандемії її робота не здавалася такою важливою, але тепер все змінилося.

«Ми працюємо, щоб показати клієнтам, де лежать яйця, або ж прийняти скаргу. Але тепер вони нас набагато краще розуміють. Вони розуміють, що ми тут весь час ... Люди стали набагато приємнішими», — розповіла Аніса. 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ