Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

До України прибула партія сироваток проти ботулізму, - ПРООН

2 липня, 2018 - 19:14
Фото undp.org

До України сьогодні, 2 липня, прибула партія сироваток проти ботулізму в якості гуманітарної допомоги від Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Про це повідомляє прес-служба ПРООН.

"В Україні спостерігається сезонне підвищення захворюваності на ботулізм - з початку 2018 року зареєстровано 46 випадків ботулізму, 53 потерпілих, 4 з них померли. До міжнародних організацій було надіслано прохання надати протиботуліністичні сироватки для забезпечення можливості негайного лікування випадків ботулізму. ПРООН оперативно відреагувала та висловила готовність надати гуманітарну допомогу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сироватка - канадського виробництва. Її ПРООН надає другий рік поспіль. У Міністерстві охорони здоров’я України закликають утримуватися від вживання їжі, про якість якої достеменно невідомо.

Нагадаємо, 13 червня Державна служба лікарських засобів та контролю за наркотиками відкликала тимчасову заборону вакцини БЦЖ.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...