Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

До України прибула партія сироваток проти ботулізму, - ПРООН

2 липня, 2018 - 19:14
Фото undp.org

До України сьогодні, 2 липня, прибула партія сироваток проти ботулізму в якості гуманітарної допомоги від Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Про це повідомляє прес-служба ПРООН.

"В Україні спостерігається сезонне підвищення захворюваності на ботулізм - з початку 2018 року зареєстровано 46 випадків ботулізму, 53 потерпілих, 4 з них померли. До міжнародних організацій було надіслано прохання надати протиботуліністичні сироватки для забезпечення можливості негайного лікування випадків ботулізму. ПРООН оперативно відреагувала та висловила готовність надати гуманітарну допомогу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сироватка - канадського виробництва. Її ПРООН надає другий рік поспіль. У Міністерстві охорони здоров’я України закликають утримуватися від вживання їжі, про якість якої достеменно невідомо.

Нагадаємо, 13 червня Державна служба лікарських засобів та контролю за наркотиками відкликала тимчасову заборону вакцини БЦЖ.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...