Гарантією справжньої демократичності майбутнього ладу в українській державі є, в першу чергу, широко народний характер українського руху, його безприкладна ідейність.
Роман Шухевич, український політичний і державний діяч, військовик

Кожна нова бригада в ООС буде підсилена протитанковими ракетними комплексами Javelin, – Хомчак

2 липня, 2020 - 21:21
Фото: uk.wikipedia.org

Кожна бригада ЗСУ, яка заходитиме в зону операції Об’єднаних сил, буде підсилена американськими протитанковими ракетними комплексами Javelin.

 Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак в інтерв’ю виданню АрміяInform.

“Нині на базі однієї з бригад, яка завершує підготовку на полігоні до виконання завдань у складі ООС, активно відпрацьовується тактика застосування Javelin. Я особисто хочу переконатися в тому, що наші воїни можуть ефективно застосовувати ці протитанкові комплекси. Наразі у нас в наявності вже значно більша кількість американських ПТРК. До речі, як і кількість підготовлених розрахунків… Скажу лише, що в подальшому кожну з бригад, яка заходитиме в район ООС, підсилюватимуть Javelin", – сказав генерал-лейтенант Хомчак.

Відповідаючи на запитання про те, які ще зміни відбулися в програмі підготовки бригад перед направленням у район ООС, генерал Хомчак зазначив, що військові більше вчаться наступати й воювати в умовах міста.

“Нині ми значно більше уваги і часу приділяємо підготовці військ до наступальних дій в урбанізованій місцевості. За шість років ми навчилися добре оборонятися. А військо має бути навченим і наступати вдень і вночі, за будь-яких погодних умов. Таке завдання я поставив ще рік тому. Адже армія має бути всебічно підготовленою до різного розвитку подій” – сказав головнокомандувач Збройних сил України.

В інтерв’ю Хомчак також повідомив, що за період 2014–2020 років Збройні сили України отримали допомоги лише від США на суму понад $490 млн.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ