Поривайтеся завжди виконувати свій обов'язок, і людство виправдає вас навіть там, де ви зазнали невдачі.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Суд зобов'язав ДБР зареєструвати провадження щодо Парубія

2 серпня, 2019 - 19:51
Фото з архіву "Дня"

Шевченківський районний суд Києва зобов’язав детективів ДБР розслідувати ймовірне втручання спікера Верховної Ради Андрія Парубія у виборчий процес.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на рішення суду.

Згідно з документом, ДБР зобов’язане внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за скаргою громадянина на Андрія Парубія.

У документі наголошується, що позивач поштою відправив заяву до ДБР про вчинення головою Верховної Ради кримінального злочину за ч.4 ст. 157 Кримінального кодексу України (втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією чи комісією з референдуму їхніх повноважень, встановлених законом, вчинене шляхом незаконної вимоги чи вказівки з метою вплинути на рішення виборчої комісії або комісії з референдуму).

Раніше суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Андрія Парубія за ст. 210 (нецільове використання коштів; витрати бюджету, кредити з бюджету без бюджетного призначення або з перевищенням цього призначення) і ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ