Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Skype запустив сервіс синхронного перекладу голосових дзвінків

2 жовтня, 2015 - 12:03
Фото: tecnologia.starmedia.com

Skype, що входить до групи Microsoft, запустив сервіс Translator ("перекладач") для Windows, що дозволяє практично в реальному часі перекладати під час розмов, передає Інтерфакс.

Як зазначено в повідомленні компанії, спочатку сервіс буде доступний для шести мов: англійської, французької, німецької, італійської, китайської (путунхуа) та іспанської.

"У компанії давно мріяли зламати мовний бар'єр між користувачами", - стверджують у Skype.

Skype Translator використовує технології розпізнавання мови і автоматичного перекладу, він заснований на хмарному сервісі Microsoft Translator. Розробка тривала понад десять років. BBC зазначає, що відмінною рисою Skype Translator є машинне навчання,: тобто що більше людина користуватиметься сервісом, то коректніше працюватиме переклад. Проте Microsoft попередила про можливі проблеми в перекладі, особливо в тому, що стосується власних назв.

Також компанія запускає автоматичний переклад текстових повідомлень, який підтримуватиме понад 50 мов.

Skype Translator працює на операційних системах Windows 7, Windows 8 і Windows 10. Поки що не повідомляється, коли з'являться версії для інших платформ.

Нагадаємо, месенджер Skype виявив проблему, яка призвела до багатогодинного збою в роботі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ