Нація - це невсипуща внутрішня «боротьба» сил формотворчих і ідеєтворчих з інертною масою («більшістю») етносу.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

СБУ виявила мільйонні зловживання на Миколаївській митниці

2 листопада, 2019 - 16:29
Фото з сайту "Апостроф"

Служба безпеки України викрила посадових осіб Миколаївської митниці Державної фіскальної служби на масштабних зловживаннях внаслідок чого державний бюджет недоотримав майже 10 млн грн, повідомляє прес-центр СБУ в суботу.

"Встановлено, що протягом 2018-2019 років керівництво обласної митниці спільно з начальниками кількох митних постів систематично порушували вітчизняне антидемпінгове законодавство в інтересах комерційних структур. Під час ввезення з Європи мінеральних добрив посадові особи безпідставно занижували податкові ставки, внаслідок чого державний бюджет недоотримав майже 10 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

Так, за результатами санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує масштабні зловживання.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Як повідомлялося, 31 жовтня співробітники Служби безпеки України (СБУ) та Державного бюро розслідувань (ДБР) проводили на території Миколаївської митниці слідчі дії, пов'язані з порушеннями під час оформлення ввезення мінеральних добрив.

Начальник Миколаївської митниці ДФС Роман Кріль надав ДБР інформацію про можливі неправомірні дії минулого керівництва митниці.

"Зокрема, йдеться про те, що через митницю було пропущено 17 партій з мінеральними добривами без нарахування антидемпінгового мита. В результаті є підозра, що держава зазнала збитків на суму 162,7 млн грн", – наголосив Кріль.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ