У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Вінницьких волонтерів нагородили почесними грамотами

2 грудня, 2016 - 09:04
Фото автора

З нагоди Міжнародного дня волонтера, який традиційно відзначають 5 грудня, Вінницька міська рада нагородила волонтерів почесними грамотами. А підприємцям, які постійно підтримують наших військових у зоні АТО, вручили прапори Вінниці та подяки за небайдужість.

Серед нагороджених волонтерів були добре відомі в місті вінничани, які «служать» у волонтерському батальйоні вже три роки і не збираються здаватися до переможного кінця. Серед них голова БФ «Миротворець України» Олена Верлан, голова «Бойових бджіл» Лариса Полулях, дівчата з «Вінницької кулінарної сотні» Тетяна Власюк та Ольга Черняк, Марія Чех з «Мольфарів», а також представники БФ «Подільська громада».

«За спиною у кожного з нас команда людей, які працюють і вдень, і вночі. Тому отримувати нагороду без своїх дівчат ніяково і неправильно, бо кожна варта найщирішої подяки, – каже голова «Вінницької кулінарної сотні» Тетяна Власюк. – За три роки війни ми вивезли на війну 15 тисяч сухих борщів, 5 тисяч вітамінних «бомб», тонни овочі і фруктів. Але нині українська армія вже не голодна. Військові забезпечені всі необхідним, та й зарплати у них чималі. І коли хтось починає вихвалятися, що завіз на передову картоплю, то стає смішно, бо з огляду на вартість пального та картопля золота. Торік у нас були підопічні, які попросили привезти їм дві свинки. І вони в бліндажі вигодували їх, бо в них була така кількість продуктів, що можна було ціле господарство тримати… Треба говорити про те, що армія змінилася. І волонтери, яких від 2014 року залишилося небагато, повинні перепрофільовувати свою роботу. Ми, наприклад, з продуктів перейшли на оптику, запчастини і автівки. Це те, чого реально не вистачає на фронті. Що хлопці просять, те виконуємо, бо це наша місія у цій кривавій війні».

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...