Егоїзм — першопричина раку душі.
Василь Сухомлинський, відомий український педагог

У РФ українського політв'язня Приходька включили до списку екстремістів

2 грудня, 2019 - 20:40
Фото facebook.com/crimeahrg

Російська служба з фінансового моніторингу внесла кримчанина Олега Приходька в список осіб, причетних до екстремістської діяльності або тероризму.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Приходько фігурує в списку під номером 6663.

Керівник "Кримської правозахисної групи" Ольга Скрипник пояснює, що включення в перелік Росфінмоніторингу відбувається стосовно тих громадян, у яких вирок набув законної сили: це статті про визнання людини винною за терористичними і екстремістськими статтями Кримінального кодексу Росії.

"Таким чином порушується презумпція невинуватості, оскільки навіть у рамках російської правової системи вина людини не доведена, але вона уже публічно, на сайті Росфінмоніторингу вказана як екстреміст або терорист, а її права вже обмежені. А у випадку з Кримом, багатьох громадян України переслідують за екстремістськими і терористичними статтями КК Росії незаконно, з політичних мотивів", – розповіла Скрипник.

Дружина Приходька, Любов, розповіла, що йому заблокували картку, на яку виплачувалася пенсія.

"У нього заблокували картку на виплату пенсій. Ми не можемо нічого зняти. Ось у нього скоро нове надходження. До того ж абсолютно незрозуміло, чи має пенсія накопичувальний характер", – сказала Любов Приходько.

Правозахисниця Ольга Скрипник пояснила – Олег Приходько не може отримувати пенсію, для цього необхідно оформляти довіреність.

"Слідчий повинен дати дозвіл на прихід нотаріуса в СІЗО для оформлення довіреності", – додає Скрипник.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ