Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

У Вінниці відкрилася виставка сувенірів, які створили люди з інвалідністю

2 грудня, 2019 - 19:51
Фото надано автором

Традиційний і вже добре знаний у Вінниці handmade-фестиваль «Душею створена краса» відкрився сьогодні, 2 грудня, в Експоцентрі Торгово-промислової палати. Упродовж трьох днів вінничани та гості міста зможе придбати аксесуари чи подарунки, які виготовили люди з особливими потребами. Незмінним натхненником і організатором фестивалю вкотре виступає громадська організація «Гармонія». Серед партнерів – владні та громадські інституції, бізнесмени і народні депутати.

«За 12 років ярмарок «Душею створена краса» перетворився на справжній триденний перфоманс. Унікальність цієї події в тому, що ініціатива завжди йде знизу, тобто від відвідувачів, які щороку вносять свої пропозиції. Саме тому з часом ярмарок «обріс» майстер-класами, фотозонами, концертами і показами мод, – розповідає член правління «Гармонії» Олена Чорнобривенко. – Для настрою додаємо певної автентики, оформили фотозони. Окрім цього, презентуємо страви подільської кухні, які готуватимуть відомі в місті люди».

Ярмарок можна відвідати з 10 ранку до 18 години упродовж трьох днів, з 2 по 4 грудня. Кожен – матиме своє тематичне наповнення, цікаве для дітей та дорослих. У рамках фестивалю – презентація танцювальної програми на візках, дефіле у вечірніх сукнях, виступи дитячих танцювальних колективів, частування від відомих вінничан, майстер-класи та актуальні розмови про соціальне підприємництво.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ