Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Кабмін погодив звільнення голови Херсонської ОДА

2 грудня, 2020 - 16:38
Фото Івана АНТИПЕНКА, «День»

Під час засідання Кабінету міністрів України 2 грудня було прийняте рішення про погодження звільнення Юрія Гусєва з посади голови Херсонської ОДА у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат України, постійний представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

1 грудня у херсонських та всеукраїнських ЗМІ з’явилася інформація про те, що Гусєв покидає Херсонщину, щоб очолити ДК «Укроборонпром». На момент підготовки матеріалу на сайті Президента України указ про звільнення Гусєва не опублікований.

Сам Гусєв теж поки не прокоментував цю інформацію. Однак напередодні на своїй сторінці у Facebook він повідомив, що обговорював «питання реформування ОПК і посилення усього сектору національної безпеки та оборони, в тому числі, під час військових навчань у вересні цього року в Херсонській області».

«Я ж готовий відзвітувати за кожен день своєї роботи на посаді голови Херсонська обласна державна адміністрація, пишаюсь тими напрацюваннями і результатами, які вдалось досягнути нашій команді та дякую кожному за підтримку у розвитку рідної Херсонщини! Моя основна мета - бути корисним нашій державі та українському народу на будь-якій посаді, яку визначить Президент України!», – написав Гусєв 1 грудня.

Нагадаємо, Юрій Гусєв був призначений головою Херсонської ОДА у липні 2019 року. Із 2009 року Гусєв працює в органах державної влади на різних посадах: радник міністра економіки та міністра фінансів, директор департаменту національних проєктів. Із 2014 року Гусєв працював у структурі Міноборони на посаді керівника департаменту економічної діяльності, був заступником міністра.

На Херсонщині Гусєв запам’ятався низкою «медійних» рішень та ініціатив. Зокрема – створення у структурі ОДА Служби щастя та покращення якості життя, яку потім сам же і розформував, лобіюванням розвитку туризму та низки інфраструктурних проєктів (облаштування КПВВ на адмінкордоні з Кримом, мостоперехід у Херсоні, ремонт проблемних доріг), «діджиталізацією» у вигляді чат-бота ОДА тощо.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ