І тому українська демократія по знищенні власної аристократії ніколи нічого збудувати не могла
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму

Єврооблігації України обвалилися після рішення Абромавичуса піти у відставку, - Bloomberg

3 лютого, 2016 - 16:09

Єврооблігації України обвалилися на фоні звісток про рішення міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса подати у відставку. Максимальне падіння за 7 тижнів відображає занепокоєння інвесторів з приводу економічного порядку в країні, пише Bloomberg.  

У повідомленні говориться, що доларові облігації України з погашенням в 2019 році впали на 34 базисних пункту до 9,946%. Негативний вплив поширився також на папери з терміном погашення аж до 2027 року (останні впали на 44 базисних пункту). Інвестори стурбовані станом економіки країни.

Нагадаємо, посли ключових країн Євросоюзу, США та Канади виступили з різкою заявою, в якій висловили глибоке розчарування ймовірною відставкою міністра економіки Айвараса Абромавичуса. Пайєтт назвав Абрамовичуса одним з найбільших чемпіонів з реформ.

Як повідомлялося, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус прийняв рішення подати у відставку. Про це він заявив під час брифінгу в середу. За його словами, причина відставки - активізація блокування системних реформ в Україні, тиск на команду міністра. Також Абромавичус звинуватив першого заступника голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенко у блокуванні роботи міністерства.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...