Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

Суд визнав уряд Миколи Азарова винним у зриві євроінтеграції

3 березня, 2014 - 13:26
Микола Азаров / Фото Костянтина Гришина, "День"
Окружний адміністративний суд визнав уряд Миколи Азарова винним у зриві євроінтеграції. Про це повідомив позивач Станіслав Батрин.
 
"Суд постановив:

1. Позовні вимоги задовольнити частково.

2. Визнати протиправними дії Кабінету Міністрів України щодо прийняття Розпорядження КМ України №905-р від 21.11.2013 р. "Питання укладення Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами - членами, з іншої сторони".

3. Визнати протиправним та скасувати Розпорядження Кабінету Міністрів України №905-р від 21.11.2013 р. "Питання укладення Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами - членами, з іншої сторони", -повідомив Батрин.

Він нагадав, що позивачами у справі до уряду, крім нього, були Стаднійчук Роман Васильович, Гарвасюк Віталій Юрійович та політичні партії "Європейська партія України" і "УДАР".
 

"Рішення суду відкриває дорогу до кримінального переслідування всіх підписантів скасованого розпорядження", - зазначив позивач.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...