Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві опалювальний сезон завершується 6 квітня

3 квітня, 2019 - 11:30
Ілюстративне фото (Віталій Носач, РБК-Україна)

Опалювальний сезон 2018-2019 в Києві офіційно завершується з 6 квітня.

Відповідне розпорядження підписав мер столиці Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв на брифінгу заявив, що установи соціальної сфери будуть відключати від опалення за індивідуальними заявками.

"Нагадаю, що рішення про завершення опалювального сезону орган місцевого самоврядування приймає, виходячи з погодних умов. За інформацією, що надав нам Укргідрометцентр, температура повітря буде підвищуватись. Тому вже із 6 квітня ми завершуємо роботу системи централізованого опалення. Окремо наголошую, що заклади соціальної сфери відключатимуть від опалення лише за їхніми індивідуальними заявками, тобто за рішенням адміністрацій цих закладів", - зазначив Пантелєєв.

У КМДА заявили, що, незважаючи на низку викликів, сезон пройшов стабільно і надійно. Пантелєєв зазначив, що протягом опалювального сезону "Київтеплоенерго" виявило і усунуло майже 6 тисяч пошкоджень теплових мереж.

Відзначимо, що по всій Україні опалювальний сезон завершується 15 квітня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ