Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

У Лондоні у смітті знайшли мощі третього Папи Римського

3 травня, 2018 - 15:58
Фото: theguardian.com

У смітті, зібраному в центрі Лондона, був знайдений невеликий шкіряний футляр, що містить фрагмент кістки, який, як вважають, є реліквією Святого Климента. Про це пише The Guardian.

Климент I був третім Папою Римським, після святих Петра і Ліна, і був убитий майже 2 тисячі років тому. Коробка, спочатку запечатана червоним воском і перев'язана малиновими шнурами, містила фрагмент кістки під скляним куполом зі смужкою паперу, яка позначає її "Oss. S Clementis" - кістка Святого Климента.

Святий Климент - досить розмита фігура, а деталі його життя туманні і суперечливі. За словами істориків, він був убитий приблизно в 100 році нашої ери римським імператором Траяном, будучи прив'язаним до якоря і кинутим у морі біля берегів Криму: його доля зробила його покровителем мореплавців.

Знахідка опинилася в руках фірми Enviro Waste, яка збирає як комерційні, так і побутові відходи. Реліквію помітили, коли співробітники сортували вантаж, щоб відокремити все, що можна переробити.

Наразі фірма створила опитування у своєму блозі, де люди можуть запропонувати, куди далі має "піти" реліквія.

Джеймс Рубін, власник і виконавчий директор фірми, описав знахідку як "важливу частину історії", яка заслуговує відповідного будинку.

"Ви можете уявити собі наше здивування, коли ми зрозуміли, що наші клінінгові команди знайшли кістку, що належить Папі Римському - це не те, що ви очікуєте побачити, навіть в нашій роботі. А ми часто стикаємося з деякими дивними і чудовими речами", - сказав він.

Джерело: Еспресо

Новини партнерів

Loading...