Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

В Україні почалася реєстрація на участь у додатковій сесії ЗНО

3 травня, 2018 - 11:40
Фото з архіву "Дня"

У четвер, 3 травня, в Україні почалася реєстрація на участь у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомили в прес-службі Українського центра оцінювання якості освіти.

Право на реєстрацію в цей період мають:

- учасники Антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і тому не мали змоги зареєструватися в основний період;

- особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту; усю необхідну інформацію про процедуру зовнішнього незалежного оцінювання такі особи можуть отримати у представника адміністрації установи виконання покарань;

- особи, які у 2018 році мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації.

Рекомендації щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розміщено в розділі "Процедура реєстрації" на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Цього року додаткова сесія розпочнеться 2 липня тестуванням з української мови і літератури, 3 липня відбудеться ЗНО з математики, 4 липня – з англійської й іспанської мов; 5 липня – з біології й німецької мови; 6 липня – з історії України; 9 липня – з географії й французької мови; 10 липня – з фізики. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...